O nás

Vítejte na stránkách Vorel obchodů - specializovaných prodejen s širokým výběrem sypaného čaje, kávy a dárkových předmětů. Naše prodejny se nacházejí v několika obchodních centrech po celé České republice. V našem sortimentu najdete široký výběr kvalitního sypaného čaje z nejrůznějších částí světa. Nabízíme jak tradiční čaje, jako je černý nebo zelený čaj, tak i méně známé odrůdy, jako například bílý čaj či oolong.

Vorel obchody jsou specializovanými prodejnami se sypaným čajem, kávou a dárkovými předměty ,jedná se o franšízu značky OXALIS, které se nacházejí v několika obchodních centrech v Praze . Naše společnost má bohatou historii, která sahá až do roku 2000, kdy jsme poprvé otevřeli svou první prodejnu v Praze. Začínali jsme jako malá rodinná firma, která se zaměřovala především na prodej čajů a kávy ...

Jsme specializované obchody s širokou nabídkou sypaných čajů, káv, čajových a kávových přípravků a dalších dárkových předmětů. Naše prodejny se nacházejí v obchodních centrech, kde vám nabízíme nejen kvalitní produkty, ale i příjemný a profesionální servis.